Sport Vision повторно во Охрид со голема есенска распродажба!

Од 16. (четврток) до 29. Октомври (недела) повторно Ве очекуваме на голема есенска Sport Vision распродажба во Охрид, на ул. 7. Ноември бр. 2 (објект КАМ, поранешен Отекс).

Ве очекуваме на шопинг по неверојатно ниски цени. Уникатна можност да го подготвите целото семејство за престојната сезона.
Посетете не и подновете се со зимски патики, јакни, дуксери, тенерки, зимски капи, и останата спортска опрема. Нашата екипа подготви широк асортиман на облека, обувки и додатоци од светските спортски брендови: Nike, Аdidas, New Balance, Ellesse, Champion, Lonsdale, Sergio Tacchini, Slazenger, Reebok, Asics и многу други.
Екипата на Sport Vision Ве очекува!

Social profiles