Охриѓанец ја истепал сопругата на плоштад

Охриѓанец ја истепал сопругата на плоштад.

На 24.09.2022 година во 21.30 часот во СВР Охрид, пријавено е дека, на плоштадот „Св.Климент Охридски“, Ј.Д. од Охрид физички ја нападнал неговата сопруга. Против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Social profiles